Osho Pulsatsioonide seminar: "Maski eemaldamine, töö ülemiste segmentidega"suvi 2024, Tao Keskus, Rotermanni 2
Seminarist:
Selles seminaris kasutame W. Reichi sügava hingamise tehnikaid, A. Loweni bioenergeetika harjutusi, ja meditatsioone Osho maailmast, mis on suunatud pingete vabastamisele meie keha ülaosas, eriti näos. Seda seminari soovitame läbida inimestel, kellel on juba kogemusi kehaga töötamisel Neo-Reichi OSHO Pulsatsiooni meetodiga.


PINGED JA BLOKEERITUD ENERGIA SILMA-, SUU- JA KURGU LIHASKILBI SEGMENTIDES KUJUNDAVAD NÄOLE MASKI, MIS TAKISTAB TUNNETE VABA JA LOOMULIKKU VÄLJENDAMIST. SAMAS KROONILISTE LIHASPINGETE MASK EI LUBA NÄHA REAALSUST SELLISENA NAGU TA PÄRISELT ON.
Silma segment:
Kõiki meie tundeid saab väljendada läbi silmade ja samamoodi saab neid silmades blokeerida. Kui last ümbritseb hoolivate vanematega loodud armastuse õhkkond, laseb ta kõik need muljed sisse, visuaalselt ja energeetiliselt, läbi pärani avatud silmade.


Kui laps on sunnitud kasvama karjuvate, tülitsevate vanemate vahel, siis hakkab ta alateadlikult seda vägivaldset energiat blokeerima, ta ei lase seda sisse, eriti läbi nägemise, sest ükski laps ei soovi näha, et sellised asjad tema ümber toimuvad. Silmaümbruse pinges olevad lihased kätkevad allasurutud emotsioone. Kui tunded ärkavad ja hakkavad vabanema, valades silmadest välja, toob nende ärkamine nägemisse uut selgust. Selge nägemine hõlmab enda sees mitte ainult füüsilise nägemise, vaid ka mõistmise ja intuitsiooni silmi.


Füüsiline nägemine võib olla väga terane, samas kui peenemal, energeetilisel või intuitiivsel, tasandil võib tekkida peaaegu täielik pimedus. Meil on lihtsalt vaja taastada see väärtuslik omadus, meie vahetu nägemine, mis päriselt on meie jaoks hea ja õige.
Suu ja kurgu segment:
Suu ja kõri kaudu siseneb ja väljub ka tohutul hulgal energiat. Siin me väljendame oma helisid ja sõnu, võtame vastu või lükkame tagasi toitu, hingame. Just suuga imesime imikueas ema rinda, kogedes esimest korda sügavat naudingut. Reichi sõnul, kui vastsündinule ei anta ema rinda, siis sellest tulenev pinge suus ja kurgus takistab edasist sensuaalse naudingu saamist. Lisaks läbivad selle segmendi väljenduse leidmiseks sügavamad tunded ja emotsioonid, mis tõusevad südamest või kõhust (hirm, viha, valu). Ka neid saab siin blokeerida.


Seega on suu ja kurgu piirkonnas hulgaliselt talletatud emotsionaalselt olulised teemad, mis hakkavad ilmnema lihaskilbist vabanemise protsessis. Samas lähevad suure tõenäosusega kaduma kõik kunstlikud naeratused ja tehislik šarm (või muud maskid), mis olid aastatega kujunenud. Aga, peale lihaskilbist vabanemise protsessi läbimist võib enda jaoks avastada palju siirama naeratuse, mis on ühenduses loomulike, autentsete armastuse, naeru ja rõõmu allikatega.
Seminari viib läbi - Prem Svaraj
- Uus-Reichi OSHO Pulseeringu juhtiv sertifitseeritud spetsialist Prem Svaraj( Valeri Guk )alates 2008. aastast
- Uus-Reichi OSHO Pulseeringu meetodi juhtiv koolitaja alates 2019. aastast
- TransEssensi sertifitseeritud spetsialist
- Tanatoterapeut
- Meetodi "Kehale suunatud psühhoteraapia" õpetaja
- Professionaalne psühholoog-õpetaja
- Koolituste ja regulaarsete rühmade juht Venemaal, Ukrainas, Moldovas, Lätis, Leedus, Taiwanil, Indias ja Hiinas üle 10 aasta
- Alates 2004. aastast "Ülevenemaalise Professionaalse Psühhoteraapia Liiga" liige.
Registreeru seminarile *
Seminaril osalemise tasu on ettemaksuna 50 eurot
ja kohapeal tasumisel 65 eurot.

MOUJI OÜ
EE412200221074953153 Swedbank
Makse selgitus: Puisachii
50 Euro
*Kohtade arv on piiratud, seminarile registreerimine on vajalik
Made on
Tilda