Pulsatsioonid 26. november – 1. detsember 2024 Tallinn.

„Vaba keha – avatud süda"

Grupi kohta:
„Vaba keha – avatud süda" on sügav transformatsiooniprotsess. Selle aluseks on mitmekihiline süsteem, mis võimaldab teha tööd oma keha, teadvuse, energiaga ja emotsioonidega. 5 päeva jooksul töötame samm-sammult lihastes paikneva „kaitsekilbiga" (keha krooniliste pingete süsteemiga), taasavastame oma keha tarkuseallikat ja teeme läbi emotsionaalse ümberõppe. Taastame terviklikkuse tunde iseenda sees ja toome tagasi eneseväärtustamise, tundlikkuse, spontaansuse ning vitaalsuse.

Sind ootab::
5 praktikatest ja meditatsioonidest koosnevat täispäeva.
7. novembril check-in alates 18.00. 19.30 õhtusöök
14. novembril lõpp kell 18.00

Teoreetiline osa.

Olulised ja väärtuslikud teadmised emotsionaalsete, energeetiliste ning füüsiliste käesolevasse hetke naasmise viiside kohta, oma teadveloleku taastamine.

Kogemuse jagamine.

Võimalus jagada Sinuga toimuvaid protsesse, saada individuaalset konsultatsiooni, tuge ja jagada saadud kogemust grupiga.

Töö gruppides ja paarides.
Mõningaid praktikaid teeme sügavama ja põhjalikuma läbitöötamise eesmärgil väikestes gruppides ning paarides.
Praktiline osa.
Taastame vitaalsuse, tundlikkuse ja vabaduse, töötades eriliste tehnikate abil keha, hingamise, emotsioonide, teadvuse ning energiaga. Kasutame Idamaade tarkust ja Läänemaadele omast teaduslikku lähenemist.

Meditatsioonid.
Meditatsioonide käigus astume kontakti oma sisemise keskusega, mis ei ole traumadest mõjutatud, täidame end sisemise ressursiga, unustame argitoimetused.

Tervendav keskkond.
Grupi usalduslik ja toetav keskkond luuakse tänu iga osaleja avatusele ning kaasatusele. Turvaline keskkond võimaldab tegeleda kõige olulisemate ja haavatavamate teemadega.


IGAÜHEL MEIST ON OLEMAS VALIK ISIKSUSEOMADUSI, MILLEGA OLEME SELLESSE MAAILMA TULNUD. RAHU – Armastus, Usaldus, Süütus, Sisemine jõud, Looming, spontaansus, eneseväärtustamine ja palju muud.Millist traumaatilist kogemust me enda sees ka ei kannaks – need omadused on jäänud puutumata. Neid ei ole võimalik kahjustada, sest need on meie Olemuse lahutamatuks osaks ja on meie olemuses sees.

Kasutame järgmisi tehnikaid:
  • Alexander Loweni bioenergeetilised harjutused. Aitavad keskendada tähelepanu kehal ja sees toimuvat paremini tunnetada.
  • Leebed hingamistehnikad vitaalsuse ja tundlikkuse taastamiseks meie kehas. Me lõpetame hingamise, kui ei soovi tunda.
  • Wilhelm Reichi kaasajastatud emotsionaalse vabanemise tehnikad. Õpime uuesti oma emotsioone läbi elama, suurema teadvustamise ja hoolimisega iseenda ning teiste suhtes. Isiklike piiride seadmine.
  • Harjutuste kompleks „kaitsekilbi" eemaldamiseks ja pehmendamiseks. Kaitsekilp on kehasse kogunenud mitmesuguste krooniliste pingete kogum, veendumuste ja uskumuste süsteem, mis moonutab meie eneseväljendamist ning reaalsuse taju.
  • Töö „sisemise lapsega". Kui meie „sisemine laps" ei tunne end turvaliselt, on igasugused püüdlused ennast vabastada ja teostada illusoorsed.
  • Energeetilised harjutused ja meditatsioon. Naastes oma keskuse juurde oleme ühenduses võimsa ressursiallikaga, tunnetame iseennast ja oma energiat paremini.
5-päevase treeningu käigus tehakse sügavat tööd järgmiste piirkondadega kehas:

1. Silmade segment.
Blokeerivad kuni 80% energiast, silmanägemine halveneb ja kaob võime näha ning mõista asjade olemust.
2. 3. Suuline ja kurgu segment.
Võimalus endast teada anda, öelda „ei", sõnastada oma soove, harjumus alla neelata ebavajalikku (võõraid emotsioone, sõnu), oskus paluda, olla tundeline ja vastuvõtlik.
4. Rindkere segment. Kõik emotsionaalsed seosed, oma tunnete aktsepteerimine, oskus oma tundeid väljendada ja läbi elada.
5. Diafragmaatiline segment. Tagasihoidev klapp „tahan" ja „vaja" vahel.
6. Kõhu segment. Haavatavus. Armastuse, aktsepteerimise, läheduse vajadus.

Tervitame oma sisemist jõudu, mis on alati ligipääsetav ja ootab meid meie „elukeskuses". Peame vaid leidma viisi, kuidas sellega sõbraks saada. Puutume kokku oma tundlikkuse ja haavatavusega, andes oma Südamele võimaluse taasavaneda turvalises, aktsepteerivas ning usaldavas keskkonnas, et uuesti armastada, armastust vastu võtta ja seda ka jagada.

Otsime kontakti oma „sisemise lapsega", saades tema sõbraks ja kaitsjaks, ravides haavu, mida on tekitanud hülgamine, eemale lükkamine ning iseendana mitte aktsepteerimine.

Tasakaalukalt üles ehitatud ja aastatega läbi proovitud protsessil on üüratu tervendav ning transformeeriv potentsiaal, iseäranis sellises turvalises ja aktsepteerivas grupikeskkonnas, mida me ise üheskoos loome.

Seminari viib läbi - Prem Svaraj
- Uus-Reichi OSHO Pulseeringu juhtiv sertifitseeritud spetsialist Prem Svaraj( Valeri Guk )alates 2008. aastast
- Uus-Reichi OSHO Pulseeringu meetodi juhtiv koolitaja alates 2019. aastast
- TransEssensi sertifitseeritud spetsialist
- Tanatoterapeut
- Meetodi "Kehale suunatud psühhoteraapia" õpetaja
- Professionaalne psühholoog-õpetaja
- Koolituste ja regulaarsete rühmade juht Venemaal, Ukrainas, Moldovas, Lätis, Leedus, Taiwanil, Indias ja Hiinas üle 10 aasta
- Alates 2004. aastast "Ülevenemaalise Professionaalse Psühhoteraapia Liiga" liige.
Registreeru seminarile *
Palun täida allolev vorm ja me võtame.

Sinuga ühendust. 5-päevases grupitreeningus osalemise tasu on
400 eurot enne 01.09.2024
450 eurot enne 1.10.2024
500 eurot enne 1.10.2024

Ühele inimesele 5 päeva ööbimine ja toit retriidikeskuses maksab 300 eurot ja tasutakse eraldi.

Koha broneerimiseks tuleb tasuda ettemaks – 150 eurot.

Pulsations OÜ
EE982200221082913596

Makse selgitus: Puisachii
150 Euro

*Kohtade arv on piiratud, seminarile registreerimine on vajalik
Made on
Tilda